دی
۱۹
۱۳۹۰

قرص آل.گو.مد را بهتر بشناسیم

مواد تشکیل دهنده آل.گو.مد به قرار زیر است :
مواد معدنی : کلیسم ، منیزیم ، پتاسیم ، فسفر به علاوه روی ، آهن ، مس و سلینوم
پروتئین : ۱۹ اسید امینه شامل ۸ اسید امینه ضروری که بدن قادر به تولید آنها نیست ، اسیدهای امینه در متابولیسم و عملکرد سلولهای بدن نقش اساسی ایفا می کنند .
طیف وسیعی از ویتامین ها : پیش ویتامین A ، ویتامین B 1. B 2  . B 6  . B 12 و ویتامین K . C . E با غلظت فراوان .

برای مطالعه ادامه مطلب بر روی ادامه متن کلیک کنید.

قرص آلگومد را بهتر بشناسیم | دکتر نینا جمال امیدی

آل.گو.مد دارای مقادیر بسیار فراوان کلروفیل می باشد که باعث تصفیه و دفع ضایعات و پاکسازی بدن می گردد و چون دارای قدرت جذب رادیکالهای آزاد حاصل از سوخت و ساز و دفع آنها از بدن می باشد . بنابراین در سم زدایی بدن ، تسهیل گردش خون تنظیم دستگاه گوارش کاربرد وسیعی دارد.این خاصیت در این محصول منحصر به فرد است .در یک رژیم لاغری ، الگومد پیشگیری کننده عوارض ناشی از آن بوده ، موفقیت را تسریع می کند.یک ماده طبیعی حاوی آنتی اکسیدانها ، بتاکاروتن ، امگا ۳ ، امگا ۶ ، می باشد . آنتی اکسیدانها پیشگیری کننده از سرطان و آترو اسکلروز عروق هستند . آل.گو.مد به دفع فلزات سنگین و برخی سموم شیمیایی مضر از بدن کمک می کند . به علت داشتن فاکتور رشد کلرلا موجب تقویت سیستم امینی بدن می گردد .

مصرف روزانه ۱/۵ تا ۳ گرم آل.گو.مد ( ۵ تا ۱۰ عدد قرص ) تأثیرات بسیار مثبتی بر سلامتی و ارتقای سطح تغذیه به قرار ذیل دارد :
باعث ارتقای سیستم ایمنی بدن گردیده و به همین علت در مبارزه با کلیه بیماریها یک سلاح منحصر به فرد است . در زدودن فلزات سنگین و مواد شیمیایی از بدن بسیار مؤثر است . تصفیه خون و سم زدایی بدن از خواص دیگر آل.گو.مد است . حرکات معده و روده را کنترل نموده ، باعث تعادل در دستگاه گوارش می گردد . سلامتی و قدرت دفاعی پوست بدن را بهبود می بخشد.
کلرلاولگاریس تولید شده در تنها سیستم بسته جهان در شهرKlotze آلمان با نام تجاری ALGOMED وبه شکل پودر، قرص و پلت، بدون استفاده از هر نوع ماده شیمیائی، مواد نگهدارنده و روشهای مخرب متداول در صنایع غذائی تولید می گردد. این محصول بدون دخالت انسان و در یکی از برترین تکنولوژیهای قرن تولید گشته و روشهای آسیب رساننده به این سلول گیاهی در روند تولید آن بکار نمی رود.

درباره نویسنده: نینا امیدی

نینا جمال امیدی ساکن تهران، فارغ التحصیل رشته مامایی در سال 1377 از دانشگاه علوم پزشکی همدان، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته روانشناسی از دانشگاه علوم تحقیقات، عضو سازمان نظام روانشناسی ومشاوره جمهوری اسلامی ایران و با سابقه مشاوره تغذیه و کاهش وزن. تاریخ اتمام طرح علوم پزشکی در شبکه بهداشت وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1379، شروع کار به طور مستقل از سال 1379 و هم اکنون مشغول کار در مطب واقع درتهران. آدرس مطب : تهران-خیابان طوس-تقاطع میمنت-روبروی اداره برق-ساختمان پزشکان ابن سینا- تلفن : 66013985

404

معرفی

نینا جمال امیدی ساکن تهران، فارغ التحصیل رشته مامایی در سال 1377 از دانشگاه علوم پزشکی همدان، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته روانشناسی از دانشگاه علوم تحقیقات، عضو سازمان نظام روانشناسی ومشاوره جمهوری اسلامی ایران و با سابقه مشاوره تغذیه و کاهش وزن. تاریخ اتمام طرح علوم پزشکی در شبکه بهداشت وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1379، شروع کار به طور مستقل از سال 1379 و هم اکنون مشغول کار در مطب واقع درتهران.
آدرس مطب : تهران-خیابان طوس-تقاطع میمنت-روبروی اداره برق-ساختمان پزشکان ابن سینا- تلفن : 66013985

اهداف

هدف از ایجاد این سایت تلاش برای روشن کردن نکاتی در خصوص مامایی، روانشناسی، مشاوره تغذیه و کاهش وزن مطلوب می باشد. لذا هدف نه تنها بیان صادقانه نکات مثبت در ارتباط با مسایل مامایی و کاهش وزن مناسب می باشد، بلکه برآنیم که عوارض ونتایج سوء ناشی از رژیم های نامناسب و خودسرانه را نیز گوشزد نماییم، البته در این مجال امکان انتقال اطلاعات کلی وجود دارد ولی ذکر جزئیات امکان پذیر نیست. طبیعی است موارد ارائه شده صرفا نمونه است و توضیحات بیشتر را در مراجعه حضوری دریافت خواهید داشت. مهم است اشاره شود که برای کاهش وزن چندین و حتی دهها روش وجود داشته و هر فردی روش موفق و شیوه خاصی را پیش می گیرد و شما در این سایت با روشها ونقطه نظرات اینجانب نینا جمال امیدی آشنا می شوید. از نظر اینجانب هر فردی که می خواهد برای مشاوره تغذیه و کاهش وزن وحتی مشاوره روانشناسی و یا کار مامایی اقدام نماید، حق دارد اطلاعات و مشاوره های لازم را در بهترین شرایط کسب نماید بطوری که سلامت فرد به هیچ وجه (چه از نظر جسمی وچه ازنظر روحی )مورد تهدید قرار نگیرد و در عین حال بهترین نتیجه ممکن را بدست آورد.

جملات تصادفی

Apache is functioning normally